סקירת שווקים 25/9/18

וול סטריט נראית מוכנה להתאוששות לאחר החולשה שהפגינה מתחילת השבוע, כאשר חוזי ה- S & P 500 עולים בכ -0.3%, מעל השווי ההוגן. מדד ה- S & P 500 סיים ביום שני במרחק של כ -0.4% מהשיא של כל הזמנים בו הוא פגע בשבוע שעבר.


הנשיא טראמפ ינאם היום בעצרת הכללית של האו"ם בניו יורק ויאמר כי ארה"ב מתכוונת להטיל סנקציות על אירן לאחר לאחר שיסיימו את הסכם הגרעין מ-2015. בנוסף, הנשיא חתם על הסכם הסחר חדש עם דרום קוריאה ביום שני אחר הצהריים.


בינתיים, בוושינגטון, הבנק הפדראלי יפתח הבוקר בישיבת מדיניות של יומיים. השוק מתמחר בסיכוי של 100% כי הבנק המרכזי בארה"ב יחליט להעלות את הריבית, והדיון יתמקדבעיקר על תחזית הריבית עבור 2019.


האג "ח הממשלתיות של ארה ב" ירדו, ושלחו תשואות גבוהות יותר לאורך העקום, כאשר אג"ח 10-yr מניב 3.11%, המהווה את הרמה הגבוהה ביותר מאז חודש מאי.


החוזים העתידיים על נפט גולמי עלו ב -0.4% ל -72.38 דולר לחבית , עלייה של יותר מחודשיים ,


מדד הדולר האמריקני ירד ב -0.2% ל-93.65. הדולר התחזק מול השקל ונסחר סביב רמה של 3.58 ש"ח לדולר.


דוחות כלכליים להיום:

מדד מחירי הדיור של FHFA לחודש יולי ומדד מחירי הבתים S & P Case Shiller לחודש יולי (ישוחררו בשעה 9:00 ET, בעוד מדד אמון הצרכנים עבור ספטמבר בשעה 10:00 ET.


חברת נייקי (NKE) תדווח לאחר סיום המסחר.


חברות אמריקאיות:

פייסבוק (FB 161.20, -4.21 -2.6% ) ירדה בעקבות הידיעה כי מייסדי אינסטגרם קווין סיסטרום ומייק קריגר התפטרו.

אינטל (INTC 46.40, -0.51 -1.1% ) ירדה גם היא לאחר הורדת דירוגה ל 'underperform' מ 'Market Perfom' ב ריימונד ג 'יימס.


שווקים גלובליים

מדדי המניות באזור אסיה-פסיפיק הסתיימו ביום שלישי בתנועה מעורבת בעוד השווקים בהונג קונג ובדרום קוריאה נותרו סגורים לחגים. ניקאי של יפן + 0.2% שנחאי של סין Composite -0.6%, הודו Sensex 1.0%+.


מדד היצרנים המובילים של יפן הוא 103.9 (צפי 103.5, 104.6 האחרון) ומדד מחירי השירותים העסקיים + 1.3% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (צפי 1.1%, 1.1% האחרון)


סגן יו"ר הוועדה הלאומית לפיתוח ורפורמה של סין אמר כי המשק המקומי הוא גמיש, והוסיף כי יש לקצץ במסים ואגרות כדי להתמודד עם ההשפעה של הגדלת התעריפים.


הבנק המרכזי של יפן שחרר את פרוטוקול הישיבה מיולי. לפי הפרוטוקול ניתן לראות כי אחד מקובעי המדיניות הביע דאגה מעלייה בתשואות האג"ח לטווח הארוך, אשר תביא לשיעורי ריבית ריאלית גבוהים.


מדדי אירופה העיקריים נסחרים במגמה חיובית עם MIB של איטליה (+ 1.1%) שמראה התחזקות יחסית.

CAC + 0.4%, DAX + 0.5%, FTSE + 0.6%.


מדד ה - WPI בגרמניה - 0.3% לעומת החודש הקודם (צפי 0.2%, 0.1% האחרון); + 3.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (3.6%)

סקר העסקים של צרפת לספטמבר 107 (צפי 109, 110 האחרונים)

ספרד מדד המחירים לצרכן לחודש אוגוסט + 5.2% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (4.6% אחרון)


כמו כן, הקואליציה של איטליה תשמור על יחס הגירעון לתוצר מתחת ל -2.0% בתקציב שלה ל -2019.

ראש ממשלת שוודיה, סטפן לופן, נאלץ לפרוש בהצבעה של אי אמון.

קנצלרית גרמניה, אנגלה מרקל, אמרה כי הגעה לעסקת ה-Brexit אפשרית באוקטובר או בנובמבר, אך לא ברור מהם התנאים הברורים של בריטניה.

המוסדות הכלכליים בגרמניה צפויים להוריד את תחזית הצמיחה של התוצר המקומי הגולמי ב -2018 ל -1.7% מ -2.2%.

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ