מטרותינו

שימוש בפקודות הגנה מתקדמות לקיבוע רווחים ומניעת הפסדים

בתיקי ההשקעות

חסכון בעלויות הניהול היקרות בבנקים ובבתי ההשקעות

לפשט ולהנגיש את עולם ההשקעות בכלל, והשוק העולמי בפרט גם ל"משקיעים הקטנים" בעלי חשבונות בשווי 10,000 ש"ח ומעלה.

התאמת הנכסים לפרופיל הסיכון של המשקיע 

שימוש בטכנולוגיות מורכבות ומתקדמות על מנת לייצר הקצאה נכונה ומגוונת של נכסים עבור המשקיע

מי אנחנו?

פיורד נוסדה במטרה להביא את המהפכה הדיגיטלית אל עולם ההשקעות בישראל. שיטתנו החדשנית מבוססת על יכולת סטטיסטית של אמצעים טכנולוגים לײצר יתרון תחרותי ולהמליץ על המלצות נכונות בהתאם לתנאי השוק, בצורה האובײקטיבית ביותר ותוך נטרול השפעות פרסומים כוזבים, אינטרסטים ורגשות. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות נועד לייצר תמהיל השקעות גלובלי, מגוון ומפוזר. המותאם בצורה מירבית לפרופיל הסיכון שלך, בעלויות הזולות ביותר ובהתאמה לתיקים קטנים וגדולים כאחד.

אנו מציעים מספר מסלולים, החל ממסלולי ייעוץ בנוגע לנכסים ספציפים ועד לבניית תיק השקעות שלם ללקוחות פרטיים, ובנוסף מספקים טכנולוגיות פיננסיות לבתי השקעות ובנקים המעוניינים להפוך את שירותיהם לדיגיטלים. תוכל/י לבחור את המסלול המתאים עבורך תחת קטגוריית שירותים

הצוות שלנו כולל את את מיטב בכירי התעשייה הפיננסית בעלי ניסיון של עשרות שנים הן בענף הבנקאות והן בתחום ההשקעות.

וזאת במטרה לייצר עבורכם את המוצר המושלם

רוצים להצטרף אלינו? שלחו לנו פנייה דרך עמוד צור קשר

הצוות שלנו

רונן טורם

עוזיאל דנינו

כנרת פרזון

לינדה בן שושן.jpg

לינדה בן שושן

גלית ברודו

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ