6 ההשקעות המומלצות לשנת 2021

"ההשקעה המוצלחת ביותר היא לצפות את הציפיות של אחרים" - ג'ון מיינרד קיינס

המגמות לטווח הקצר חשובות. אבל הן לא בהכרח גוברות על המגמות ארוכות הטווח. עם זאת, קשה למוח האנושי - שכל כך רגיל להתעסק בהווה - להסתכל קדימה. ישנם טרנדים רבים שירכזו את מירב העניין בעתיד ולכן אנו ממליצים לכם ללמוד את רשימת נושאי ההשקעה המובילים לדעתנו אשר יאפיינו את צורת חיינו בעתיד. מהסיבה שמגמות אלו מאיצות במהירות את האופן בו אנו חיים, עובדים ומשקיעים.


כעת, לאחר שהדמוקרטים שולטים בסנאט ובבית הלבן, הצפי להמשך השקעה בתחומים מסויימים גדל.

הסכמה הבאה היא התמצית של החזון בנוגע לנכסים שונים עוד מימי ביל קלינטון.


בטבלה מטה ניתן לראות את "אפקט הנשיאים" והשפעתם על נכסים מסוגים שונים בזמן כהונתם

ניתן לראות ללא ספק שהשווקים בעולם אוהבים את העובדה שהדמוקרטים בשלטון. ובפרט שוק המניות האמריקאי.


אז מהם הטרנדים החמים לשנת 2021?


1. רכבים חשמליים - אימוץ הרכבים החשמליים מסביב לעולם וגידול בקצב הייצר על מנת לעמוד בביקושים. קיימות שתי תעודות סל החשופות לתעשייה זו. בכל הקשור להספקת סוללות לרכבים, סימבול LIT. ייצרניות הרכבים, DRIV.


2. מטבעות קריפטו - האבולוציה של המערכת הפיננסית שלנו. שני תעודות ETP שמאפשרות חשיפה למטבעות: BITW - אינדקס מגוון של 10 מטבעות קריפטו מובילים; ETHE - תעודה המתמקדת במטבע האת'ריום, שנמצא ממש מאחורי הביטקוין לפי גודל השוק.


3. מדיה דיגיטלית ו-eSports - שתי תעודות הסל לחשיפה לענפים אלו: CCON עם התמקדות בתוכן דיגיטלי לצרכנים; NERD למשחקי ספורט בדיגיטל ומשחקי וידאו.


4. הנדסה גנטית - הנדסת ה- DNA האנושי לצרכי רפואה. תעודות הסל הרלוונטיות: ARKG המנוהלת באופן פעיל; GNOM לגרסה החשופה כאינדקס.


5. הדפסה בתלת מימד - מהפכת אופן ייצור החומרים. לחשיפה לתחום מהפכני זה: תעודת סל PRNT של ARK.


6. אנרגיה נקייה - השגת כוח תוך שמירה על כדור הארץ שלנו. שתי תעודות סל למעוניינים: PBW לחשיפה רחבה לפתרונות אנרגיה שונים ומגוונים; TAN להתמקדות באנרגיה סולארית.

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ