סקירת שווקים 7/11/18

המניות בארה"ב פתחו חזק היום על רקע תוצאות בחירות האמצע בארצות הברית. כצפוי, הדמוקרטים ייקח את רוב השליטה על ​​הבית, בעוד הרפובליקנים ישמרו על רוב בסנאט. המשקיעים קיבלו טוב את הבשורה הבוקר עקב העובדה כי שוק המניות עלה יפה בשנים האחרונות עם נשיא רפובליקני וקונגרס מחולק. בתנאים כאלה, ה- S & P 500 סיפק תשואה ממוצעת שנתית של 12.0% מאז 1928. כמובן, הביצועים בעבר אינו ערובה לתוצאות עתידיות.


מדד ה - S & P 500 עולה כעת ב - 0.9%, ואילו מדד הראסל 2000 עלה ב - 0.7%. - בתוך קבוצת מניות ה- FAANG, אמזון (AMZN 1689.67, +47.19) מובילה עם עלייה של 3.0%. פייסבוק (FB 152.09, +2.03), נטפליקס (NFLX 314.17, +4.15), אלפבית (GOOG 1071.66, + 15.85) ואפל(- Apple AAPL 204.78, +1.03) . כמו מניית הקנאביס (Tilray TLRY 113.00, +5.88) רשמה עלייה לאחר שמישיגן הצביעו כדי להכשיר את השימוש במריחואנה לצורכי פנאי, ויוטה ומיזורי הצביעו בכדי להכשיר את השימוש הרפואי בצמח.


השווקים במזרח

מדדי המניות באזור אסיה-פסיפיק הסתיימו באמצע השבוע במגמה מעורבת. השוק קיבל תזכורת נוספת להאטת הצמיחה בסין, לאחר שהממשלה דיווחה כי מכירות הרכב המקומי יכולות להיות נמוכות מהרמות שנרשמו ב -2017. בינתיים, העיתונות הסינית דיווחה שממשלת סין מתכננת צעדים חדשים לקיצוץ מסים.


מנכ"ל סינגפור, ראבי מנון, אמר כי סיכון החוב עבר לשווקים המתעוררים וכי יש צורך במנגנון שיסייע בהקלה על המחסור בנזילות הדולר. הבנק העממי של סין מכר שטרות בשווי של 2.87 מיליארד דולר בהונג קונג, המכירה הראשונה מסוג זה.


בנתונים הכלכליים:


מדד הניקיי ביפן איבד 0.1%.

האנג סאנג בהונקונג הוסיף 0.1%.

שנחאי בסין הסתיים בירידה של -0.7%.

סנסק של הודו היה סגור עבור דיוואלי - לקסמי פוג'ה


שווקי אירופה

נתוני הייצוא העיקריים של אירופה מייצגים את את מצבה לעומת ארה"ב. מהדיווחים בממלכת בריטניה עולה כי ממשלתה של ראשת הממשלה תרזה מאי נמצאת לקראת עסקה בנוגע לגבול האירי, אך הדיווחים הללו היו נפוצים בשבועות האחרונים. בכירים בממשלה מדווחים, ככל הנראה, על הסכם עם האיחוד האירופי עד סוף נובמבר.


בנתונים הכלכליים:

גוש האירו לחודש ספטמבר מכירות קמעונאיות 0.0% לעומת חודש (צפוי 0.1%, 0.3%); + 0.8% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (צפוי 0.7%, 2.2%)

הייצור התעשייתי לחודש ספטמבר + 0.2% לעומת החודש הקודם (צפוי 0.1%, 0.1% האחרון)

מדד מחירי הבתים של הליפקס לחודש אוקטובר עלה ב - 0.7% לעומת חודש (צפוי 0.3%, באחרונה - 1.3%); + 1.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (צפוי 1.2%, 2.5%)

מכירות קמעונאיות לחודש ספטמבר - 0.8% לעומת חודש (צפוי -0.1%, 0.6%); -2.5% לעומת התקופה המקבילה אשתקד (2.1% אחרונים)


שוקי המניות

מדד ה - DAX בגרמניה עלה ב - 0.8%.

מדד ה- FTSE הבריטי עלה ב -1.3%.

מדד CAC של צרפת עלה ב -1.2% ת

איטליה MIB עלה 1.2%.


  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ