שוק המניות נושם לרווחה לפני עונת הדוחות

שוק המניות בארה"ב סגר אתמול בירידות לאחר שבועיים בו רשם רווחים גדולים. הסוחרים עדיין רוכבים על דוח התעסוקה טוב מהמצופה שפורסם בשבוע שעבר. והאופטימיות מתגברת סביב עסקה מסחרית בין ארה"ב לסין. אך ברקע זה רצון להטלת מכסים על האיחוד האירופאי שמקלקל את השמחה.

אבל דיווחים על הטלת מכסים בשווי $ 11 מיליארד דולר נגד האיחוד האירופי, השפיע מע טלרעה על השווקים. 11 מיליארד דולר במכסים הוא סכום רחוק מאות מיליארדי דולרים לעומת סכום המכסים שארה"ב וסין היו מטילים זה על זה.


זה היה גם תזכורת כי צריך גם לאשר את עסקת הסחר עם ארה"ב, מקסיקו וקנדה.


נוסף על החשש היה קיצוץ של קרן המטבע הבינלאומית לתחזיות הצמיחה העולמית לקצב האיטי ביותר מזה 10 שנים. הכותרת נשמעה הרבה יותר גרועה ממה שהיא באמת הייתה היות והם רק חתכו את הערכות הצמיחה מ -3.5% ל -3.3%. אבל קיצוץ זה היה השלישי במספר ב -6 החודשים האחרונים.


ובכל זאת, כלכלת ארה"ב נראית פנטסטי. השוק נראה די פנטסטי גם כן.


עונת הדוחות מתחילה באופן בלתי רשמי השבוע (זה מתחיל באופן רשמי בשבוע הבא, כאשר אלקואה מדווחת על רווחיה לאחר סגירת השוק ביום רביעי, 17 באפריל), וכי מבחינה היסטורית היתה תקופה נהדרת למניות. למעשה, במהלך 10 השנים האחרונות, המניות עלו בממוצע של 2% במהלך עונת הדוחות. ואנו מצפים שכך יהיה או אפילו יותר.


עסקה מסחרית בין ארה"ב לסין עשויה לשלוח את המניות לשיאים חדשים. אבל עונת דוחות מוצלחת יכולה לעשות זאת באותה קלות.


אז תוודאו שאתם מנצלים עד תום את השוק השורי החזק הזה!

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ