top of page

professional

הופכים את השירות שלכם לחכם יותר

פתרון דיגיטלי לגופים פיננסים

פיורד בשיתוף עם EH Control & Compliance מציעים לכם לראשונה פלטפורמת רובו-CRM חכמה המיועדת למנהלי תיקים, יועצי השקעות וגופים פיננסים הפועלים תחת מנגנוני הפיקוח של מדינת ישראל. המערכת כוללת את הכלים הטכנולוגים המתקדמים והמתוחכמים ביותר בשוק אשר יאפשרו לכם להפוך את השירות שלכם לדיגיטלי מקצה לקצה ולייעל תהליכים פנים ארגוניים. באמצעות השימוש במערכת תוכלו להגיע לתובנות ייחודיות לגבי לקוחותיכם ובכך להגדיל את קצב גיוס הלקוחות, המעורבות ושביעות הרצון שלהם. המערכת נתפרת בדיוק למידות הארגון שלכם ולצרכים שלכם וזה מה שהופך אותנו רובו לייחודים לחלוטין בתחום. ואת השירות שלכם לייחודי בשוק הפיננסי.

לאחר עשרות שנות ניסיון בעולם הפיננסי זיהינו את הצורך המיידי של הגופים הפעילים בתחום לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים אשר יתאימו למציאות החדשה. המערכות שלנו מיועדת לגופים גדולים וקטנים כאחד ובתוכה שלל כלים שיעזרו לכם לשפר ולייעל משמעותית את השירות שלכם.

המערכת כוללת התאמה רגולטורית מלאה לרגולציה הישראלית וכן עדכונים רגולטוריים שוטפים !

כלים לניהול לקוחות

נקודות3.png

יצירת שירות ייחודי כוללת הרבה מעבר להתאמה אישית ומיתוג. מדובר בחווית לקוח, בהיגיון שירות ובתהליכים מושלמים מאחורי הקלעים. מרבית הכלים בפלטפורמה שלנו ניתנים להתאמה אישית בקלות, אך מעבר לכך אנו חושבים על עצמנו כשותפים להצלחה שלכם ביצירת סוג חוויית השירות שיש לכם בראש.

התאמה אישית

APPEARANCE & ONLINE PRESENCE.png
נקודות3.png

אינטגרציות

ALGORITHMIC ENGINE.png

מנגנוני המערכת מבטיחים התממשקות קלה למערכות חיצוניות. לרוב החיבורים מבוססים על התאמת API או פרוטוקול FIX. אנו מאפשרים גם חיבור ישיר לבורסות. אנו נבצע  עבורכם את החיבורים הנדרשים כדי לחסוך לכם זמן ולאפשר לכם להתמקד בצמיחת העסק. 

נקודות3.png

המערכת נותנת לך תובנות המאפשרות לייעל את האינטראקציה עם הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלך. הבנה משופרת של מצבם, צרכיהם וחששותיהם מכוונת אותך להתאים אישית את הצעת השירות הראשונית שלך, לטפל בהזדמנויות מכירה או למנוע מלקוחות מודאגים לעזוב את השירות.

הגדלת מכירות

CUSTOMER ENGAGEMENT.png

ציות בקרה ורגולציה

ALGORITHMIC ENGINE.png

הלבנת הון

SYSTEM MANAGEMENT.png

התאמה רגולטורית

ONBOARDING PROCESS.png

עדכונים רגולטורים

strip14A.png

המערכת מותאמת לגופים גדולים וקטנים ומאפשרת

הרכבה של מספר אלמנטים ליצירת תוצר מושלם עבורכם

לקבלת גרסאת התנסות

 • מה זה ROBO ADVISOR?
  מדובר בפשטות על שיטה לאוטומציה של הקצאת הנכסים באמצעות אלגוריתם ממוחשב שנבנה ע"י אנשי מקצוע בעלי רישיון בתחום ההשקעות. בעזרת כלים אוטומטים ניתן להציע הצעות השקעה, לנהל כסף, לאזן את תיק ההשקעות ולייצר תמהיל נכון ומותאם לרמת הסיכון של הלקוח. בשימוש טכנולוגי ניתן להפחית משמעותית עלויות כגון : דמי ניהול, עמלות מסחר ועמלות שוטפות. וכל זה תוך יצירת תיק מותאם ומפוזר. המשמעות היא שתוכלו לקבל שירותי ייעוץ השקעות באופן מקוון לחלוטין, וללא צורך בפגישה פנים אל פנים עם בעל הרישיון, בהליך הצטרפות קצר ופשוט אותו ניתן לבצע מכל סוג מכשיר ובכל רגע נתון. את המלצות ההשקעה תוכל לקבל במייל / SMS, לערוך אותן ולשלוח לביצוע בחשבון ההשקעות האישי שלך.
 • מהו גובה התיק המינימלי והמקסימלי?
  גובה תיק מינימלי הוא $3000 בלבד, ניתן לקבל המלצות השקעה על כל סכום הגבוה מהסכום הנ"ל.
 • כיצד אנו קובעים את רמת הסיכון המתאימה לך?
  אחרי שנלמד קצת עלייך מתשובותיך לשאלון האיפיון שלנו, כמו: באיזה שלב אתה נמצא בחייך הפיננסים ? מהי מטרת ההשקעה שלך ? מהי רמת הידע שלך בתחום וכו'. נוכל להמליץ לך על פרופיל הסיכון המתאים לך בהתאם לתוכנית אותה תבחר. כמו כן נוכל גם להתחשב בתיק הפנסיוני שלך לקביעת פרופיל השקעה מתאים ככל האפשר.
 • כיצד אוכל לעקוב אחר ביצועי התיק שלי?
  התיק נמצא בחשבון ההשקעות האישי שלך, תוכל להתחבר אליו מכל מקום בכל שלב ולהתעדכן במצב החשבון ואף לבצע פעולות כגון הפקדה ומשיכה. סגירה ופתיחת פוזיציות חדשות וכו'.
 • מי מפקח על החשבון שלי?
  פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות "גולד ניהול פיננסי" ותחת פיקוח הרשות לניירות ערך מס' רישיון 543 בנוסף, כחלק משיתוף הפעולה שלנו עם קבוצת אינטראקטיב ישראל, אנו ממליצים על ניהול הכספים בחשבון השקעות בענקית הברוקראז' האמריקאית Interactive Brokers אשר הינם ברוקר דילר רשום ומפוקח ע"י הרשות לניירות ערך האמריקאית FINRA וה- SEC, בנוסף ל-CFTC ו-NFA ובעוד גופי פיקוח עצמאיים ברחבי העולם. הכספים והפוזיציות בחשבון מבוטחים ע"י ארגון ה- SIPC ,וכל חשבון מבטוח עד שווי של $500,000.
 • מה היתרונות בניהול השקעות דיגיטלי?
  ראשית אנו חוסכים לך זמן רב, אין צורך להגיע אלינו פיזית והתהליך כולו מבוצע אונליין. ניתן לקבל ייעוץ מלא על תיקים קטנים, החל מ-$3000. כמו כן אנו חוסכים לך בעמלות הניהול היקרות בבנקים ובבתי ההשקעות, ועמלות קנייה מכירה גבוהות, ועמלות ניהול נוספות אשר נגבות בקרנות הנאמנות. גם בסכומי כסף נמוכים יחסית תוכל ליהנות ממדיניות השקעה התפורה בדיוק למידותייך מבלי לצאת מהבית!
 • כיצד מתבצע תהליך קביעת המלצות ההשקעה?
  אנו נעזרים במיטב המוחות בשוק ההון המקומי בעלי ניסיון רב ומוכח ובשילוב אלגוריתם ייחודי אשר סורק את המלצות האנליסטים מתוך 11 גופי המחקר המובילים בעולם, וכל זה תוך שניות ספורות. לאחר ניתוח המאפיינים האישיים שלך, ותוך התחשבות במצב השווקים, אנו נרכיב עבורך תיק השקעות מומלץ הכולל מגוון נכסים אשר נבחרו בקפידה. את הרכב התיק תוכל לקבל למייל האישי שלך, או ישירות לטלפון הנייד. לקרוא מידע וסקירות שוק, לבסוף תוכל לשלוח לביצוע בתיק ההשקעות האישי שלך ב- Interactive Brokers.
 • מאילו נכסים מורכב התיק המומלץ?
  אנו מתרכזים בעיקר בהשקעות בתעודות סל / ETF's על מנת לאפשר פיזור רחב למגוון ניירות ערך גם עבור תיקים קטנים. כמו כן תעודות סל לרוב הינן זולות בהרבה מקרנות נאמנות, וכל מוצר השקעה דומה. ומאפשרות חיסכון משמעותי בעלויות השקעה אשר משפיע על תשואת התיק. איננו ממליצים על קרנות נאמות.
 • כמה זה עולה לי?
  השירות הינו בעלות של 0.5% שנתי בלבד.
 • האם ניתן לקבל רק כלים מסויימים?
  בהחלט, הבחירה כולה בידכם ותוכלו להרכיב עבורכם חבילה המשלבת מספר כלים או כלי ספציפי בו יש לכם צורך. אנו נשמח לסייע לכם להבין לעומק את היתרונות בכל אחד מהכלים שאנו מציעים.
 • האם המערכת מתעדכנת כאשר יש שינויים רגולטורים?
  המערכת מתעדכנת באופן שוטף בהתאם לשינויים הרגולטורים בישראל. הלקוחות שלנו מקבלים עדכונים רגולטורים שוטפים ועדכון פונקציות במערכת על מנת להתאימה לרגולציה העדכנית ביותר.
 • אז איפה מתחילים?
  בלחיצה על הקישור למטה, תגיע לשאלון, לאחר שתענה על מספר שאלות תוכל לקבל תמהיל ראשוני בחינם. על מנת לקבל את ההמלצות המלאות יש להשלים את הליך הרישום. ניתן לבטל את השירות בכל עת.

שאלונים דיגיטליים  - KYC

step3.png

עדכון צרכים אוטומטי

שליחה אוטומטית של בקשה לעדכון צרכי לקוח וקבלת אינדיקציה מידיית

step2.png

חתימה מרחוק

 דרך המערכת ניתן להחתים מרחוק לקוחות מרחוק ולסיים תהליכי הצטרפות במהירות ובקלות

step1.png

הרשמה דיגיטלית

שאלון אינטראקטיבי הניתן להתאמה מלאה מסייע ביצירת פרופיל הסיכון של הלקוח והכרתו

strip13A.png

נשמע לכם מעניין? 

פנו אלינו לקבלת גרסאת התנסות במערכת

strip12.png
strip10.png

חווית לקוח

דרך המערכת תוכלו לקבל את כל הכלים הדרושים כדי לתקשר עם המשקיעים ביעילות - התראות אוטומטיות וידניות, התראות דואר וסמס. מנהל התיק מקבל מבט על ביצועי התיקים האינדיבידואליים, כמו גם מבט מצטבר על הנכסים המנוהלים. כמו כן האינטגרציה עם מערכות חיצוניות כמו ספקי נתוני שוק או מערכות צד ג' מאפשרות נוחות וגמישות וחוסכות עבורכם זמן יקר.

מחשב.png

הכלים שלנו מבוססים על ניתוח התנהגותי שמאפשר למשתמשים להעמיק את הבנתם בהתנהגות הלקוח, לחזות את תגובותיהם ולהשפיע על תהליכי קליטת הלקוחות ושביעות הרצון שלהם מהשירות. מספק כלי רב עוצמה שלא היה זמין בעבר למנהלי עושר. המערכת מציעה מגוון רחב של כלים לניטור וניהול תיקי השקעות. 

בקרות ביצועים

ניהול משווקים וסוכנים

עבור גופים פיננסים המנהלים צוותי מכירה, משווקים או סוכנים ומפיצים למינהם אנו מספקים מערכת ניהול סוכנים חכמה דרכה ניתן לצפות ולנתר את פעילותם כמו גם לאפשר להם לצפות בביצועיהם לאורך זמן, לבצע הפניות ולשפר את יכולותיהם

מחשב2.png
מחשבA3.png
bottom of page