professional

הופכים את השירות שלכם לחכם יותר

פתרון דיגיטלי לגופים פיננסים

פיורד בשיתוף עם EH Control & Compliance מציעים לכם לראשונה פלטפורמת רובו-CRM חכמה המיועדת למנהלי תיקים, יועצי השקעות וגופים פיננסים הפועלים תחת מנגנוני הפיקוח של מדינת ישראל. המערכת כוללת את הכלים הטכנולוגים המתקדמים והמתוחכמים ביותר בשוק אשר יאפשרו לכם להפוך את השירות שלכם לדיגיטלי מקצה לקצה ולייעל תהליכים פנים ארגוניים. באמצעות השימוש במערכת תוכלו להגיע לתובנות ייחודיות לגבי לקוחותיכם ובכך להגדיל את קצב גיוס הלקוחות, המעורבות ושביעות הרצון שלהם. המערכת נתפרת בדיוק למידות הארגון שלכם ולצרכים שלכם וזה מה שהופך אותנו רובו לייחודים לחלוטין בתחום. ואת השירות שלכם לייחודי בשוק הפיננסי.

לאחר עשרות שנות ניסיון בעולם הפיננסי זיהינו את הצורך המיידי של הגופים הפעילים בתחום לפתרונות טכנולוגיים מתקדמים אשר יתאימו למציאות החדשה. המערכות שלנו מיועדת לגופים גדולים וקטנים כאחד ובתוכה שלל כלים שיעזרו לכם לשפר ולייעל משמעותית את השירות שלכם.

המערכת כוללת התאמה רגולטורית מלאה לרגולציה הישראלית וכן עדכונים רגולטוריים שוטפים !

כלים לניהול לקוחות

נקודות3.png

יצירת שירות ייחודי כוללת הרבה מעבר להתאמה אישית ומיתוג. מדובר בחווית לקוח, בהיגיון שירות ובתהליכים מושלמים מאחורי הקלעים. מרבית הכלים בפלטפורמה שלנו ניתנים להתאמה אישית בקלות, אך מעבר לכך אנו חושבים על עצמנו כשותפים להצלחה שלכם ביצירת סוג חוויית השירות שיש לכם בראש.

התאמה אישית

APPEARANCE & ONLINE PRESENCE.png
נקודות3.png

אינטגרציות

ALGORITHMIC ENGINE.png

מנגנוני המערכת מבטיחים התממשקות קלה למערכות חיצוניות. לרוב החיבורים מבוססים על התאמת API או פרוטוקול FIX. אנו מאפשרים גם חיבור ישיר לבורסות. אנו נבצע  עבורכם את החיבורים הנדרשים כדי לחסוך לכם זמן ולאפשר לכם להתמקד בצמיחת העסק. 

נקודות3.png

המערכת נותנת לך תובנות המאפשרות לייעל את האינטראקציה עם הלקוחות הפוטנציאליים והקיימים שלך. הבנה משופרת של מצבם, צרכיהם וחששותיהם מכוונת אותך להתאים אישית את הצעת השירות הראשונית שלך, לטפל בהזדמנויות מכירה או למנוע מלקוחות מודאגים לעזוב את השירות.

הגדלת מכירות

CUSTOMER ENGAGEMENT.png

ציות בקרה ורגולציה

ALGORITHMIC ENGINE.png

הלבנת הון

SYSTEM MANAGEMENT.png

התאמה רגולטורית

ONBOARDING PROCESS.png

עדכונים רגולטורים

strip14A.png

המערכת מותאמת לגופים גדולים וקטנים ומאפשרת

הרכבה של מספר אלמנטים ליצירת תוצר מושלם עבורכם

לקבלת גרסאת התנסות

שאלונים דיגיטליים  - KYC

step3.png

עדכון צרכים אוטומטי

שליחה אוטומטית של בקשה לעדכון צרכי לקוח וקבלת אינדיקציה מידיית

step2.png

חתימה מרחוק

 דרך המערכת ניתן להחתים מרחוק לקוחות מרחוק ולסיים תהליכי הצטרפות במהירות ובקלות

step1.png

הרשמה דיגיטלית

שאלון אינטראקטיבי הניתן להתאמה מלאה מסייע ביצירת פרופיל הסיכון של הלקוח והכרתו

strip13A.png

נשמע לכם מעניין? 

פנו אלינו לקבלת גרסאת התנסות במערכת

strip12.png
strip10.png

חווית לקוח

דרך המערכת תוכלו לקבל את כל הכלים הדרושים כדי לתקשר עם המשקיעים ביעילות - התראות אוטומטיות וידניות, התראות דואר וסמס. מנהל התיק מקבל מבט על ביצועי התיקים האינדיבידואליים, כמו גם מבט מצטבר על הנכסים המנוהלים. כמו כן האינטגרציה עם מערכות חיצוניות כמו ספקי נתוני שוק או מערכות צד ג' מאפשרות נוחות וגמישות וחוסכות עבורכם זמן יקר.

מחשב.png

הכלים שלנו מבוססים על ניתוח התנהגותי שמאפשר למשתמשים להעמיק את הבנתם בהתנהגות הלקוח, לחזות את תגובותיהם ולהשפיע על תהליכי קליטת הלקוחות ושביעות הרצון שלהם מהשירות. מספק כלי רב עוצמה שלא היה זמין בעבר למנהלי עושר. המערכת מציעה מגוון רחב של כלים לניטור וניהול תיקי השקעות. 

בקרות ביצועים

ניהול משווקים וסוכנים

עבור גופים פיננסים המנהלים צוותי מכירה, משווקים או סוכנים ומפיצים למינהם אנו מספקים מערכת ניהול סוכנים חכמה דרכה ניתן לצפות ולנתר את פעילותם כמו גם לאפשר להם לצפות בביצועיהם לאורך זמן, לבצע הפניות ולשפר את יכולותיהם

מחשב2.png
מחשבA3.png