top of page

מטרותינו הן

 • חסכון בעלויות הניהול היקרות בבנקים ובבתי ההשקעות

 • לפשט ולהנגיש את עולם ההשקעות בכלל, והשוק העולמי בפרט גם ל"משקיעים הקטנים" בעלי חשבונות בשווי $3000 ומעלה.

 • שימוש בטכנולוגיות מורכבות ומתקדמות על מנת לייצר הקצאה נכונה ומגוונת של נכסים עבור המשקיע

 • התאמת הנכסים לפרופיל הסיכון של המשקיע 

 • שימוש בפקודות הגנה מתקדמות לקיבוע רווחים ומניעת הפסד

 

 

אנו עובדים בשיתוף עם אינטראקטיב ישראל וממליצים על ניהול הכספים בחשבון השקעות דרך ברוקר דילר אמריקאי רשום - Brokers Interactive. החברה בעלת מוניטין של מעל ל-20 שנה ונחשבת כיום לחברת הברוקראז' מהגדולות בעולם. החברה רשומה ב- NFA ו- CFTC בנוסף ל- SEC,וה- FINRA,

מפוקח ע"י הרשות לנײרות ערך האמריקאית ובעוד גופי פיקוח עצמאײם ברחבי העולם.

הכספים והפוזיציות בחשבון מבוטחים ע"י ארגון ה- SIPC עד שווי של $500,000 עבור כל חשבון.

כמו כן החברה הינה חברה ציבורית ונסחרת בנאסדק תחת הסימבול IBKR, בשווי של כ-30B$.

כמו כן, היות ואנו ממליצים על נכסים אמריקאים בלבד (מניות ו-ETF's) 

עבודה ישירה מול חבר בורסה אמריקאי מוזילה משמעותית את עלויות ההשקעה

בהשוואה לבנקים ולבתי השקעות אשר משמשים כמתווכים לאותו חבר בורסה.
 

עבודה מול ברוקר מפוקח

Gold

ײעוץ לבנײת תיק השקעות 

השירות מיועד לסוחרים ומשקיעים, עם ובלי ניסיון ױדע קודם בשוק ההון. אשר מעונײנים לקבל מאיתנו ײעוץ השקעות עבור בנײת תיק ההשקעות שלהם באינטראקטיב ברוקרס.
התיקים יורכבו ױאופײנו בהתאם לפרופיל הסיכון האישי וצרכי המשקיע.
אנו בפיורד השקעות גאים להעניק ללקוחות אינטראקטיב ברוקרס אפשרות לקבל את השירות ישירות לחשבון ההשקעות שלהם - בעלות של 0.5% שנתי בלבד!

 

האלגוריתם שלנו יסרוק עבורכם את המלצות ההשקעה של גופי המחקר הגדולים בעולם, ביניהם (Morningstar, Zacks, Argus, Ford Research, TheStreet ועוד..)
ובעזרת נוסחה שהורכבה ונבחנה ע"י מיטב המוחות בשוק הפיננסי אנו ניצור לך תיק השקעות מומלץ,
אשר יהיה תפור בדיוק למידותײך! אנו נבחן את תיק ההשקעות שלך, נדאג לוודא שאינך חורג 
מרמות הסיכון הרצויות ונעדכן אותך בכל שינוי מומלץ בהתאם לתנאי השוק.

מסלול גולד - המלצות השקעה

Premium

השירות מיועד לסוחרים ומשקיעים אשר מעונײנים לקבל המלצות
השקעה על מניות אמריקאיות לכניסה לעסקאות לונג ושורט. השירות איננו מיועד למשקיעים ללא ניסיון קודם וללא רקע בתחום. ההמלצות יתנתנו באמצעות הודעות SMS ומשלוח לכתובת ה-Email שלך עם קישור למערכת שלך. שם תינתן לך האפשרות לשדרן ישירות לחשבון המסחר באינטראקטיב ברוקרס.

 

המלצות ההשקעה מגיעות הישר מגופי המחקר הגדולים בעולם, ביניהם (Morningstar, Zacks, Argus, Ford Research, TheStreet ועוד..) ועוברות דירוג והתאמה מלאה לפרופיל הסיכון שלך. שיטתנו החדשנית מבוססת על יכולת סטטיסטית של מומחים לייצר רווחים ולהמליץ על המלצות נכונות בהתאם לתנאי השוק ובצורה האובייקטיבית ביותר. בנוסף אנו בפיורד מדרגים את אותם אנליסטים מתוך גופי המחקר השונים בהתאם להצלחותיהם לאורך השנים. לאחר מכן אנו בודקים כל חברה לעומק. תוך בחינת פרמטרים חשובים מדוחותיה הכספיים: יחסים פיננסים, צפי צמיחה, הערכת שווי ועוד. 
ההמלצות נשלחות עם מידע מקיף על החברה בכדי שתוכל לבחון את כדאיות ההשקעה בה מבחינתך.

מה כלול בתוכנית?

 • שליחת סימבולים וכמויות מתאימות בהתאם לסכום ההשקעה הרלוונטי

 • הכנה של מחירי יעד לכניסה ופקודות הגנה לכל פוזיציה

 • אפשרות לסנכרון מלא של תיק ההשקעות באינטראקטיב ברוקרס

 • סקירת שווקים מקיפה והסבר על המלצות ההשקעה

לתשומת ליבך,

שירות זה אינו כולל המלצה לתיק השקעות שלם אלא סדרת השקעות נקודתית. במידה והנך מעוניין בבניית תיק מלא, ראה מסלול פרימיום

Gold

התחשבות בנכסים פנסיוניים

אנשים רבים, וביניהם גם משקיעים וסוחרים, נמנעים מלהשקיע מחשבה ואנרגיה בבחירת תכנית פנסיה, בבדיקת דמי הניהול ובבחינת מסלול ההשקעה. הרי כולנו רוצים לחיות חיים ארוכים וטובים, בלי להישאר עם דאגות כלכליות דווקא בשנים שלא נוכל לעבוד ולפרנס את עצמנו. כמו כן רובנו נמנעים מפתיחה וקריאה של אותם דוחות רבעוניים ושנתיים שנשלחים אלינו בדואר, שהרי גם ככה אינם מובנים במיוחד. חשיבה זו הביאה אותנו בפיורד לרצון לסייע לכם, ציבור החוסכים לבנות עתיד טוב יותר. אנו בפיורד השקעות מאמינים בחשיבה אוליסטית, והסתכלות רחבה ככול האפשר על מצבת הנכסים שלך. וזאת על מנת שנוכל לתת לך את השירות המתאים ביותר עבורך. לאור כך ראינו לנכון ליצור שיתופי פעולה עם מספר בעלי רישיון פנסיוני אשר יבצעו עבורך בחינה וסיכום של כלל הנכסים הפנסיונים שלך, דרך המסלקה הארצית. ללא תשלום, וללא כל מאמץ מצידך. כולל: קופות גמל, קרנות השתלמות, ביטוחי מנהלים, קרנות פנסיה וכו'. ויעדכנו אותך במידת הצורך בשינויים הדרושים. אנו בפיורד נשתמש במידע זה על מנת להתאים את תמהיל ההשקעה שלך בצורה מירבית. 

על מנת להשתתף בתוכנית יש להרשם לאחד המסלולים שלנו.

 

ייעוץ לבניית אסטרטגיות מסחר אוטומטיות

היכולת לייצר רובוט אשר יבצע עבורנו את עבודת המחקר והניתוח, הינה חלומו של כל סוחר מקצועי. חלום אשר עד היום היה רחוק מהישג ידם של סוחרים ומשקיעים רבים. בשל עלויות הפיתוח היקרות, הזמן הדרוש לפיתוח, ובעיקר - מציאת הנוסחה המתאימה והנכונה להצלחת האסטרטגיה. לעיתים רבות האסטרטגיות האוטומטיות גרמו להפסדים עצומים למשקיעים שלא ניסחו נכון את הלוגיקה. 

לקוחות התוכנה אשר מעוניינים שאנחנו נבנה עבורם את סורק המניות, נרכיב וניישם שיטות מסחר מתקדמות על סמך פרמטרים פנדומנטלים וטכנים ובהתאם לפרופיל הסיכון האישי שלהם, ואופי המסחר שלהם. השירות מיועד לסוחרים ומשקיעים מקצוענים בלבד. 

                                                                 

מה כלול בתוכנית?

 • הכנת סורק מניות אישי מותאם עבורך

 • הרכבת פקודות הגנה ומגבלות

 • ניתוח מרכיבים רבים פנדומנטלים וטכנים שנבנו על בסיס מודלים מתוחכמים ונבדקו בנתונים היסטורים

 • עדכונים שוטפים לאסטרטגיה בכל זמן שתרצה

 • הוספה של פרמטרים שמעניינים אותך באופן אישי

*בונוס למצטרפים שיעור חינם על שיטה לקביעת מחיר פריצה לכניסה לנייר וקביעת מגמת השוק.

                                                                 

מי אנחנו?

פיורד השקעות נוסדה במטרה להביא את המהפכה הדיגיטלית אל עולם ההשקעות בישראל. שיטתנו החדשנית מבוססת על יכולת סטטיסטית של אמצעים טכנולוגים לײצר יתרון תחרותי ולהמליץ על המלצות נכונות בהתאם לתנאי השוק, בצורה האובײקטיבית ביותר. תוך נטרול השפעות פרסומים כוזבים, אינטרסטים ורגשות. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות נועד לייצר תמהיל השקעות מגוון ומפוזר המותאם בצורה מירבית לפרופיל הסיכון של הלקוח, בעלויות זולות במיוחד ובהתאמה לתיקים קטנים וגדולים כאחד.

אנו מציעים מספר מסלולים, החל ממסלולי ייעוץ לבניית תיק השקעות שלם, ועד מסלולי ייעוץ להרכבת אסטרטגיות מסחר אוטומטיות. אשר מתאימים לכל סוגי המשקיעים והסוחרים באשר הם. תוכל לבחור את המסלול המתאים עבורך ביותר תחת קטגוריית שירותים.

אנו בפיורד משתמשים בטכנולוגיות מתקדמות על מנת לײעל את אסטרטגיות ההשקעה שלך, ולהתאים אותן לרמת הסיכון המתאימה לך לטװח הקצר והארוך. ביכולתנו לבנות עבורך תיק מגװן התפור בדיוק למידותיך מבלי להוציא אותך מאזור הנוחות שלך. והתוכנה שלנו מאפשרת בחינה אוטומטית לצורך שמירה על רמת הגיװן המתאימה לך ותעדכן אותך במידה ױש לבצע שינױים בתיק ההשקעות. בעלות פשוטה ונמוכה, אנו נעניק לך את השירות המתקדם ביותר בעולם ההשקעות. תהליך

ההרשמה מבוצע כולו בצורה דיגיטלית ולא מצריך שום מאמץ מצידך.

bottom of page