PREMIUM

בניית תיק השקעות מבוסס על מחקר של 15 חברות האנליזה הגדולות בעולם ישירות לחשבונך 

Robo Advisor

המוצר שכבש את ארה"ב עם שווי שוק של למעלה מ- 5 טריליון $ ! מגיע לראשונה לישראל באצעות פיורד השקעות. אנו נעזרים במיטב המוחות בשוק הפיננסי המקומי ובטכנולוגיה מתקדמת שסורקת בצורה אוטומטית את המלצות ההשקעה של גופי המחקר הגדולים בעולם על מנת לייצר לך תיק אופטימלי. השימוש בטכנולוגיות מתקדמות עוזר לנו לייעל את אסטרטגיות ההשקעה שלך, ולהתאים אותן לרמת הסיכון המתאימה לך לטווח הקצר והארוך. אנו נבנה לך תיק מגוון התפור בדיוק למידותיך מבלי להוציא אותך מאזור הנוחות שלך. והתוכנה שלנו תבדוק באופן אוטומטי את רמת הגיוון המתאימה לך ותעדכן אותך במידה ויש לבצע שינויים בתיק ההשקעות שלך.  והכל בעלויות זולות משמעותית מכל מוצר דומה!
​ 

מה כלול בתכנית?

בניית תיק השקעות עבור לקוחות עם שווי חשבון של $3000 ומעלה

הרכבת תמהיל מגוון המתאים לאופי המשקיע ורמת הסיכון המתאימה לו

צפייה בביצועי התיק בכל זמן מהמחשב או מהנייד

השקעה ב-ETF's 

ולא בקרנות נאמנות ליצירת פיזור מקסימלי ועלויות נמוכות

בחינת תיק ההשקעות ואיזונו באופן רציף תוך התאמה למצב השווקים

הכנה של פקודות כניסה ופקודות הגנה לכל פוזיציה

סקירת שווקים מקיפה כולל זירת מומחים וניתוחי שוקי אונליין במערכת

בעלות של 0.5% שנתי בלבד!

סכום מינימלי בחשבון כניסה לתוכנית הינו 10,000 ש"ח

מטרותינו

השקעה באמצעות ETFs

אנחנו בפיורד מתרכזים בהשקעות באמצעות- ETFs , ואיננו ממליצים על קרנות נאמנות.  

 

מתוך ראייה שמדובר במכשיר השקעה אשר מייצר גם את הפיזור הנכון עבור כל גודל תיק,  וגם חיסכון משמעותי בעלויות ועמלות מסחר. אנו נשמח לספק לך תמהיל השקעה מומלץ ונכון עבורך, לאחר מענה על מספר שאלות חשובות וקריטיות לבחינת רמת הסיכון המתאימה לך.

השירות מיועד לסוחרים, משקיעים, עם ובלי ניסיון וידע קודם בשוק ההון. התיקים יורכבו ויאופיינו בהתאם לפרופיל הסיכון האישי שלך וצרכיך. 

שיטה חדשנית

שיטתנו החדשנית מבוססת על יכולת סטטיסטית של מומחים לייצר רווחים ולהמליץ ​​על המלצות נכונות בהתאם לתנאי השוק,

בצורה האובייקטיבית ביותר וללא השפעת פרסומים כוזבים או בעלי אינטרסטים. אנחנו בפיורד מדרגים את האנליסטים בהתאם להצלחותיהם לאורך השנים, וכל זה מתבצע תוך מספר שניות באמצעות מערכת ה- Robo Advisor שלנו.

 

אין לראות באמור לעיל התחייבות החברה להשגת תשואה כלשהי.

1. חסכון בעלויות ניהול יקרות בבנקים ובבתי ההשקעות

2. לפשט ולהנגיש את עולם ההשקעות בכלל והשוק העולמי בפרט לכל משקיע שירצה בכך

3. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות כדי לייצר תמהיל השקעה מגוון ונכון עבורך

4. הטבת מס ייחודית שקיימת ללקוחותינו

חסכון משמעותי בעמלות

תשלום קבוע של 0.5% בשנה. כאשר דמי הניהול הממוצעים בענף שעומדים על 1%. כמו כן לקוחותינו נהנים מעמלות קנייה ומכירה נמוכות משמעותית דרך ענקית הברוקראז' Interactive Brokers העולמית.

ביטחון ופיקוח

חשבונות המסחר באינטראקטיב ברוקרס מפוקחים ע"י FINRA ו- SEC ובעלי ביטוח של עד חצי מליון דולר מטעם ה- SIPC. 

תיק השקעות החל מ-$3000

בניית תיק השקעות מומלץ ומגוון עבור תיקים עם סכום של $3000 ומעלה בלבד. התיק יהיה מותאם למדיניות ההשקעה ורמת הסיכון המתאימה ביותר עבורך.

בעזרת פקודות חכמות כגון Trailing Stop, שמטרתן למזער ולהגביל את ההפסד המקסימלי לפוזיציה במידה והיא נעה כנגדך. כמו כן המערכת שלנו תבצע בקרות על חשבון ההשקעות שלך ותשלח לך עדכונים במידת הצורך.

הגנה ומניעת הפסדים

ניתן לצפות בביצועי התיק בכל זמן דרך מערכת ה- Robo Advisor. ניתן לבצע משיכות / הפקדות בלחיצת כפתור וללא עיכובים מיותרים.

שליטה מלאה שלך

בעלות של 0.5% שנתי בלבד!

סכום מינימלי בחשבון כניסה לתוכנית הינו 3000$

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ