למי מיועד השירות?

השירות מיועד לסוחרים ומשקיעים אשר מעוניינים לקבל המלצות השקעה על מניות אמריקאיות לכניסה לעסקאות לונג ושורט.

השירות איננו מיועד למשקיעים ללא ניסיון קודם וללא רקע בתחום.

ההמלצות ינתנו באמצעות הודעות SMS ו-EMAIL ותינתן אפשרות לשדרן ישירות לחשבון המסחר באינטראקטיב ברוקרס.

Gold

המלצות השקעה מניות לונג/שורט

בשיתוף

?מה כלול בתכנית

סקירת שווקים מקיפה והסבר על מתן המלצות ההשקעה

הכנה של פקודות כניסה ופקודות הגנה לכל פוזיציה

שליחת סימובלים וכמויות מתאימות לפי גודל התיק

המלצות השקעה עבור תיקים החל משווי של 3000$​

בעלות של 175

!מנוי חודשי, חודש התנסות חינם

הרשמה מוקדמת

ההרשמה המוקדמת עד לתאריך ה-1.10.2019

שיטה חדשנית

שיטתנו החדשנית מבוססת על יכולת סטטיסטית של מומחים לייצר רווחים ולהמליץ ​​על המלצות נכונות בהתאם לתנאי השוק, בצורה האובייקטיבית ביותר וללא השפעת פרסומים כוזבים או בעלי אינטרסטים. אנחנו בפיורד מדרגים את האנליסטים בהתאם להצלחותיהם לאורך השנים, ולאחר מכן אנו בוחנים כל חברה לעומק תוך בחינת פרמטרים מדוחותיה הכספיים, יחסים פיננסים, צפי צמיחה ועוד.

וכל זה מתבצע תוך מספר שניות באמצעים טכנולוגים מתקדמים. 

אחר שנאפיין אותך ונגדיר את רמת הסיכון המתאימה לך.  

האלגוריתם שלנו יסרוק המלצות מ- 11 חברות אנליזה שונות מהגדולות בעולםוישלח לך המלצות אשר יותאמו לפרופיל השקעות האישי שלך. ההמלצות יכללו מחירי כניסה, יעדים ופקודות הגנה למניעת הפסדים.

את כל ההמלצות תוכל לקבל במייל וב- SMS , לערוך אותן ולשלוח לשידור בחשבון המסחר שלך. 

מטרותינו

מטרתנו היא לעזור לכם המשקיעים הפרטיים בכך שאנו נעניק לכם גישה לטכנולוגיה ולמידע שיש למנהלי ההשקעות בגופים הפיננסים הגדולים בעולם.

הצטרפו עוד היום להצלחה ותתחילו ללכת בעקבות אנליסטים גדולים בעולם, על מנת להשיג יתרון משמעותי על השוק.

1. חסכון בעלויות ניהול יקרות בבנקים ובבתי ההשקעות

2. לפשט ולהנגיש את עולם ההשקעות בכלל והשוק העולמי בפרט לכל משקיע שירצה בכך

3. שימוש בטכנולוגיות מתקדמות ליצירת המלצות השקעה מותאמות ללקוח

4. מערכת קלה ונוחה לשימוש אשר מתחברת לחשבונות המסחר באינטראקטיב ברוקרס.

אין לראות באמור לעיל התחייבות החברה להשגת תשואה כלשהי.

 

**ניתן לבטל את השירות בכל עת בשליחת הודעת ביטול למייל info@fjord.co.il - ביטול יכנס לתוקף לאחר יום עסקים.

  • rss
  • LinkedIn Social Icon
  • youtube
  • facebook

שד' נים 2, ראשל"צ

פיורד פועלת באמצעות בית ההשקעות גולד ניהול פיננסי מס' רישיון 543 ובאמצעות יועצת השקעות רשומה 12918 ברשות לניירות ערך - כנרת פרזון. בשימוש באתר זה הינך מקבל את תנאי השימוש ואת מדיניות הפרטיות שלנו. מובהר בזאת כי ביצועי העבר של ניירות הערך אינם ערובה לתוצאות עתידיות. תשואות צפויות, היסטוריות או תחזיות עשויות שלא לשקף ביצועים עתידיים בפועל של נייר הערך אין לראות בתכני האתר מכל סוג שהם הצעה או ייעוץ לרכישה ו/או מכירה ו/או ביצוע כל פעולה פיננסית. אין לראות בתכנים תחליף לשיקול דעתו של הקורא או ייעוץ השקעות המתחשב בצרכי הלקוח. המידע המופיע איננו מכיל את כלל המידע הנדרש למשקיע זה או אחר. הכותב איננו מחויב להודיע לקוראים בכל דרך שהיא על שינויים או עדכונים במידע, כל ניירות הערך כרוכים בסיכון ועלולים לגרום להפסד חלקי או מלא. שירותי ייעוץ ההשקעות נועדו לסייע ללקוחותינו בהכנות לעתידם הפיננסי ומאפשרים להם להתאים אישית את הנחותיהם לתיקיהם. אין בכוונתנו להציג כי ייעוץ ההשקעות שלנו מבוסס או שהוא אמור להחליף ניהול תיק השקעות ע"י בעל מקצוע. כמו כן פיורד אינה מספקת ייעוץ מס או ייעוץ פנסיוני ואינה מייצגת באופן כלשהו סוכנות פנסיונית כזו או אחרת. ייעוץ הניתן ע"י בעלי מקצוע בתחום הפנסיוני אינו באחריות פיורד השקעות. כל זמן בו הנתונים והציטוטים שפיורד משתמשת בהם מגיעים מצד שלישי, פיורד לא יכולה להבטיח את דיוק או שלמות הנתונים המסופקים על ידי צדדים שלישיים. כמו כן פיורד לא תישא באחריות לשימוש בתוכנת צד שלישי כזו או אחרת ולא לכשלים בתוכנות אלו ולנזקים שיגרמו כתוצאה משימוש בתוכנות אלו שאינן בבעלות פיורד השקעות. חלק מהמסלולים המומלצים כוללים רכיבי מינוף והשקעות בחסר (short) ,בעוד שלמנוף פיננסי ומכירה בחסר יש פוטנציאל לייצר רווחים גבוהים יותר, הם עלולים לגרום להפסדים גדולים יותר ולהשקעות בסיכון מיוחד כהגדרת החוק, כמו כן, רכיבי ההמלצות עשויים להיות מושפעים מסיכוני שוק , כולל תנודתיות, אשר עלולה להשפיע על שווי רכיבים מסויימים בהמלצות. גורמים כגון צמיחה במשק האמריקאי ומשקים זרים, רמות הריבית ואירועים פוליטיים אשר משפיעים על שוקי ניירות הערך. השווקים נוטים גם הם לנוע במחזורים, עם תקופות של עליית מחירים וירידות. אם קיימת ירידה כללית בניירות ערך ובשווקים אחרים, ההשקעה שלך עלולה לאבד ערך. מודגש בזאת כי לפיורד אין כל ערובה לתוצאות עתידיות של תיק ההשקעות שלך. והחלטת ההשקעה הסופית הינה של הלקוח בלבד.

עוצב ונבנה ע"י

כל הזכויות שמורות ©  לפיורד טכנולוגיות בע"מ